Najnowsza komedia kryminalna Juliusza Machulskiego "Volta" w kinach już od 7 lipca 2017 r.

Juliusz Machulski 600

Produkcja nowej komedii Juliusza Machulskiego  pt. "Volta" została ukończona i trwają przygotowania do wprowadzenia filmu na ekrany kin w całej Polsce.

Uroczyste premiery "Volty" odbędą się: w Lublinie w dniu 9 czerwca 2017 r. z okazji 700-lecia miasta oraz w Warszawie w dniu 20 czerwca 2017 r.

Film będzie można zobaczyć w kinach od 7 lipca 2017 roku. Serdecznie zapraszamy .

 VOLTA 340

 

"Volta" to przewrotna komedia "łotrzykowska" z wątkami historycznymi w tle. Oprócz historycznych retrospekcji, w filmie Juliusza Machulskiego publiczność znajdzie przewrotną intrygę rozgrywającą się wokół odnalezionego pewnego tajemniczego historycznego przedmiotu, dowcipne dialogi, oryginalne postacie, zaskakujące zwroty akcji oraz niespodziewane zakończenie. Akcja toczy się współcześnie oraz w minionych wiekach (XIV, XVI, XIX). Odtwórcami głównych ról będą: Olga Bołądź, Andrzej Zieliński i Aleksandra Domańska. W epizodach rozgrywających się w minionych wiekach zobaczymy Tomasza Kota, Roberta Więckiewicza i Antoniego Pawlickiego.

W scenariuszu, którego akcja rozgrywa się głównie we współczesnym Lublinie, widz znajdzie historyczne retrospekcje, zagadkę, oryginalną intrygę, zaskakujące zakończenie, zabawne dialogi i postacie z charakterem. Wszystko rozpocznie się od znalezienia w murze jednej z kamienic tajemniczego przedmiotu. Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/kultura/news-juliusz-machulski-kreci-w-lublinie-zasluguje-na-film-w-ktory,nId,2200750#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=fi