Najnowsza komedia kryminalna Juliusza Machulskiego "Volta" cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i osiąga bardzo dobre wyniki frekwencyjne w kinach w całej Polsce.

Juliusz Machulski 600

 

Najnowsza komedia Juliusza Machulskiego  pt. "Volta", po 20 dniach dystrybucji kinowej, osiągnęła bardzo dobry wynik.

 

Film, od momentu wejścia na ekrany kin, tj. od 7 lipca 2017 r., obejrzało już 406 115 widzów w kinach w całej Polsce (dane na dzień  27.07.2017).

 

"Volta" jest cały czas na ekranach kin. Serdecznie zapraszamy do kin w całej Polsce.

 VOLTA 340

 

"Volta" to przewrotna komedia "łotrzykowska" z wątkami historycznymi w tle. Oprócz historycznych retrospekcji, w filmie Juliusza Machulskiego publiczność znajdzie przewrotną intrygę rozgrywającą się wokół odnalezionego pewnego tajemniczego historycznego przedmiotu, dowcipne dialogi, oryginalne postacie, zaskakujące zwroty akcji oraz niespodziewane zakończenie. Akcja toczy się współcześnie oraz w minionych wiekach (XIV, XVI, XIX). Odtwórcami głównych ról będą: Olga Bołądź, Andrzej Zieliński i Aleksandra Domańska. W epizodach rozgrywających się w minionych wiekach zobaczymy Tomasza Kota, Roberta Więckiewicza i Antoniego Pawlickiego.

W scenariuszu, którego akcja rozgrywa się głównie we współczesnym Lublinie, widz znajdzie historyczne retrospekcje, zagadkę, oryginalną intrygę, zaskakujące zakończenie, zabawne dialogi i postacie z charakterem. Wszystko rozpocznie się od znalezienia w murze jednej z kamienic tajemniczego przedmiotu. Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/kultura/news-juliusz-machulski-kreci-w-lublinie-zasluguje-na-film-w-ktory,nId,2200750#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=fi